Firma

Sumitomo (SHI) Demag jest jednym z wiodących dostawców maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych na świecie

Marka i tradycja

Producent pierwszej na świecie wtryskarki

Kim jest Sumitomo?

Sumitomo (SHI) Demag jest niemiecko-japońską firmą specjalizującą się w produkcji wtryskarek do tworzyw sztucznych.

Daty

Informacje o produktach Sumitomo (SHI) Demag, targach i wydarzeniach

Kariera

Zostań naszym pracownikiem i bierz udział w tworzeniu sukcesu Sumitomo (SHI) Demag

Oferty Pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska pracy.

PRACOWNIK SERWISU w regionie miasta

Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę serwisową naszych klientów w powierzonym regionie.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie o kierunku technicznym
  • Podstawowa znajomość procesu wtrysku
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy wtryskarek
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat.B
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się branży
  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + bonus
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na podany adres

e-mail: info-pl@dpg.com

Prosimy o dodanie klauzuli do CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).