Firma

Sumitomo (SHI) Demag jest jednym z wiodących dostawców maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych na świecie

Marka i tradycja

Producent pierwszej na świecie wtryskarki

Kim jest Sumitomo?

Sumitomo (SHI) Demag jest niemiecko-japońską firmą specjalizującą się w produkcji wtryskarek do tworzyw sztucznych.

Daty

Informacje o produktach Sumitomo (SHI) Demag, targach i wydarzeniach

Kariera

Zostań naszym pracownikiem i bierz udział w tworzeniu sukcesu Sumitomo (SHI) Demag

Kim jesteśmy?

Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery Polska Sp. z o.o. jest spółką zależną od Sumitomo (SHI) Demag Niemcy.
Firma działa na terenie Polski od roku 1999, z początku jako niezależny przedstawiciel, a od roku 2004 jako oddział firmy.

 

Oferta naszej firmy rozszerzona jest o praktyczną wiedzę "know-how" z dziedziny wtrysku, obejmującą dobór odpowiedniej maszyny, technologię zintegrowanych urządzeń peryferyjnych, jak np. wyposażenie do odbioru detali czy systemy kompleksowej automatyzacji technologii wtrysku. Najlepsza jakość, pełna obsługa projektu w trakcie jak i po sprzedaży, szybki czas reakcji, to tylko krótka charakterystyka naszej firmy. Za nasz produkt finalny jak i wsparcie jakie dajemy użytkownikom maszyn Sumitomo Demag odpowiada ciągła inspekcja i kontrola jakości procesów produkcyjnych. Już w roku 1993, nasze niemieckie zakłady otrzymały certyfikat ISO 9001.

Wdrożenie systemu zarządzania jakością VDA 6.4 i ISO/TS 16949 zgodnie ze standardami międzynarodowego przemysłu samochodowego nastąpiło w roku 2001. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za techniczną sprawność naszych maszyn u klientów: na prośbę użytkowników nasz serwis dokładnie sprawdzi każdą maszynę Sumitomo Demag. Każda kontrola techniczna potwierdzona jest wydaniem odpowiedniego certyfikatu.

Zapraszamy do naszej siedziby w Częstochowie, gdzie na własnej powierzchni wystawienniczej można obejrzeć nasze maszyny. Na życzenie przeprowadzamy próby form wtryskowych.