Serwis

wsparcie naszych fachowców dla rozwiązywania problemów klienta

Części zamienne

wysokie stany magazynowe oryginalnych części zamiennych, elastyczność w produkcji i logistyka zapewniają szybką dostawę 

Service hotline

wsparcie naszych fachowców dla rozwiązywania problemów klienta

Retrofit

doposażanie maszyn używanych do nowych standardów i zadań

Szkolenia

ciągła edukacja, powtarzanie i zgłębianie wiedzy personelu obsługi naszych maszyn

Narzędzia serwisowe - niezbędne w utrzymaniu maszyn w ruchu i w dobrym stanie technicznym

Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne wsparcie telefoniczne naszego serwisu. Z doświadczenia wiemy, że większość problemów technicznych rozwiązywanych jest telefonicznie.

Serwis

Uruchomienia maszyn, przeglądy techniczne i naprawy przeprowadzamy bezpośrednio u naszych klientów. Nasz mobilny serwis techniczny stara się dotrzeć do klienta w czasie 24h od zgłoszenia awarii. Nasi serwisanci znają maszyny klientów od ich uruchomienia i zapewniają sprawną i szybką inspekcję oraz usunięcie awarii. Na życzenie prześlemy nasz aktualny cennik usług serwisowych.

Pod telefonem +48 343 000 342, czynnym w dni robocze w godz. 8.00 - 17.00, uzyskają Państwo pomoc na tematy związane z awarią maszyny i dalszym tokiem postępowania. Zapytania można również przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy: SDPL.Service@shi-g.com. Przed nawiązaniem kontaktu proszę mieć przygotowane takie informacje jak, typ wtryskarki, nr fabryczny i opis problemu.


ErgoCheck – certyfikat kontroli stanu technicznego maszyny:

Na życzenie klienta do każdej z naszych maszyn wykonujemy kontrolę stanu technicznego maszyny niezbędną w przypadku posiadania przez firmę ISO 9001 i VDA 6.4. Kontrola przebiega zazwyczaj w regularnych odstępach czasu, np. raz w roku, i potwierdzona zostaje protokołem z przeprowadzenia badania, tzw. protokołem ErgoCheck. ErgoCheck kontroluje najważniejsze parametry wtryskarki mające wpływ na jakość produkowanego wyrobu.