act!Sustainably

Zrównoważone formowanie wtryskowe

Zmiana klimatu. Zanieczyszczenie środowiska. Niedobór zasobów. Problemy, z którymi borykamy się dziś jako społeczeństwo, są przeróżne. Już dawno przekroczyliśmy punkt, w którym jedynym wiodącym parametrem jest wzrost. Podejmowanie bardziej zrównoważonych decyzji i wdrażanie etycznych środków wymaga odwagi i troski. W firmie Sumitomo (SHI) Demag zrobiliśmy już ten krok. Wspieramy naszych klientów, aby byli odporni na przyszłość i przyczyniali się do rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym.

Nasza zasada przewodnia "działaj w sposób zrównoważony" jest głęboko zakorzeniona w naszych wartościach. Definiuje ona wszystkie podejmowane przez nas działania. Współpraca z Sumitomo (SHI) Demag gwarantuje, że zawsze masz u boku niezawodnego, przyszłościowego globalnego partnera, wspieranego przez najnowszą, zwiększającą produktywność, energooszczędną i zrównoważoną technologię formowania wtryskowego.

Ponadto aktywnie uwzględniamy społeczną odpowiedzialność biznesu we wszystkich obszarach naszej działalności:

CSR w Sumitomo (SHI) Demag

Misja i wartości

Misja

  • Dostarczamy znormalizowane, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania, które są łatwe w użyciu.
  • Nasza produkcja jest niezawodna i elastyczna.
  • Nieustannie pracujemy nad poprawą naszych procesów, wydajności i rentowności.

Wartości

  • Przywiązujemy dużą wagę do naszej globalnej sieci sprzedaży i obsługi klienta, która koncentruje się na kliencie i branży.
  • Tworzymy zróżnicowane produkty, które korzystają z synergii w ramach Grupy Sumitomo Plastics.
  • Wzmacniamy przyszłościowe obszary biznesowe, takie jak IoT i automatyzacja.