act!Sustainably

Zrównoważone formowanie wtryskowe

Zmiana klimatu. Zanieczyszczenie środowiska. Niedobór zasobów. Problemy, z którymi borykamy się dziś jako społeczeństwo, są przeróżne. Już dawno przekroczyliśmy punkt, w którym jedynym wiodącym parametrem jest wzrost. Podejmowanie bardziej zrównoważonych decyzji i wdrażanie etycznych środków wymaga odwagi i troski. W firmie Sumitomo (SHI) Demag zrobiliśmy już ten krok. Wspieramy naszych klientów, aby byli odporni na przyszłość i przyczyniali się do rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym.

Nasza zasada przewodnia "działaj w sposób zrównoważony" jest głęboko zakorzeniona w naszych wartościach. Definiuje ona wszystkie podejmowane przez nas działania. Współpraca z Sumitomo (SHI) Demag gwarantuje, że zawsze masz u boku niezawodnego, przyszłościowego globalnego partnera, wspieranego przez najnowszą, zwiększającą produktywność, energooszczędną i zrównoważoną technologię formowania wtryskowego.

Przeczytaj więcej w naszym Raporcie zrównoważonego rozwoju:

Raport zrównoważonego rozwoju

Nasza wizja

Utrzymanie naszej pozycji światowego lidera w dziedzinie najbardziej innowacyjnego dostawcy całkowicie elektrycznych rozwiązań w zakresie formowania wtryskowego.

Nasza misja

Dalsze dostarczanie szerokiego portfolio produktów obejmującego innowacyjne, zrównoważone, łatwe w obsłudze i niezawodne rozwiązania, które nadal odpowiadają na wyzwania gospodarcze. Wszystkie wspierane na całym świecie przez naszych szybkich i kompetentnych ekspertów branżowych.

Nasze wartości

Nieustannie dążymy do zrównoważonych rozwiązań, upewniając się, że są one uwzględniane we wszystkich naszych procesach. Aby to osiągnąć, każdy współpracownik przestrzega naszych zasad postępowania - szacunku, przejrzystości, uczciwości, wiarygodności i rzetelności. 

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój

Członkostwo i certyfikaty