Najlepsze wsparcie od samego początku

Dostępność, szybkość reakcji i elastyczność w działaniu, to główne cechy, które powinny charakteryzować dzisiejszy szeroko pojęty SERWIS.
Nasz serwis wchodzi w skład międzynarodowej sieci serwisu Sumitomo (SHI) Demag obejmującej swoim zasięgiem niemal wszystkie kontynenty świata.

Od pierwszego dnia po uruchomieniu maszyny bierzemy na siebie odpowiedzialność za techniczne wsparcie klienta. Na prośbę użytkowników nasz serwis dokładnie sprawdzi każdą maszynę Sumitomo Demag. Każda usługa serwisowa potwierdzona zostanie wydaniem raportu serwisowego zawierającego opis wykonanych czynności i dalszych zaleceń co do eksploatacji i konserwacji wtryskarki.

Pod telefonem +48 343 000 342, czynnym w dni robocze w godz. 8.00 - 17.00, uzyskają Państwo pomoc na tematy związane z awarią maszyny i dalszym tokiem postępowania. Zapytania można również przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy: sdpl.service@8< SPAM-protection, please remove >8shi-g.com

Przed nawiązaniem kontaktu proszę mieć przygotowane takie informacje jak, typ wtryskarki, nr fabryczny i opis problemu.

Serwis Sumitomo (SHI) Demag pozostaje do Waszej dyspozycji!

Usługi serwisowe

Fachowe sprawdzanie stanu maszyn

ErgoCheck

Możemy sprawdzać stan Twoich maszyn w regularnych odstępach czasu lub w razie potrzeby. ErgoCheck sprawdza wszystkie parametry procesu ważne dla jakości, w tym funkcje bezpieczeństwa, minimalizując w ten sposób czas przestoju maszyny.

Zamówienie na ErgoCheck

Rozszerzenie funkcji maszyny

Retrofit

Jeśli potrzebujesz zmodernizować istniejące maszyny lub wyposażyć je w najnowsze funkcje, mamy dla Ciebie rozwiązania:

  • Wymiana jednostki plastyfikującej
  • Dołożenie kolejnej jednostki plastyfikującej za pomocą w pełni elektrycznego MultiPlug
  • Rozszerzenie zakresu funkcji (wyciąganie rdzeni, interfejsy sygnałowe, specjalne pakiety wyposażenia dla branży medycznej, IML i LSR itp.)
  • Przekształcenie tradycyjnego gniazda produkcyjnego na w pełni zautomatyzowane
  • Połączenie maszyn w sieć za pomocą inteligentnych narzędzi serwisowych jak myConnect

Zapytanie o ofertę

 

Ułatwione zwroty

Zwroty części i zespołów

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby zarejestrować przesyłki zwrotne. Prześlemy wszystkie niezbędne dokumenty, aby przyspieszyć ten proces.

Więcej informacji

WYMIANA KOMPONENTÓW, KIEDY POTRZEBUJESZ

Serwis części zamiennych

Zapewniamy dostawę oryginalnych części zamiennych do każdej z naszych maszyn. Masz również pełną niezawodność dostaw dla starszych maszyn i indywidualnych rozwiązań.

Kontakt z działem części zamiennych