Wszechstronny i gotowy na przyszłość

Dziś czarne, jutro niebieskie, a w niedalekiej przyszłości być może całkowity rebranding i ponowne wprowadzenie produktu na rynek. Branża dóbr konsumpcyjnych wymaga koncepcji produkcyjnych, które są równie elastyczne jak same produkty, niezależnie od tego, czy chodzi o maszynki do golenia, długopisy czy sprzęt AGD. W firmie Sumitomo (SHI) Demag zdajemy sobie sprawę z wymagań dotyczących produkcji dużych ilości, wysokiej wydajności i optymalnych cen detali. Nasze doświadczenie w zakresie wydajnej i elastycznej produkcji gwarantuje, że nasze rozwiązania zapewniają najwyższą wydajność, spełniając jednocześnie stale zmieniające się wymagania rynku.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY DÓBR KONSUMPCYJNYCH SUMITOMO (SHI) DEMAG

Zrównoważona produkcja

Nasze w pełni elektryczne wtryskarki zmniejszają ślad CO2 poprzez zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.

Planowanie projektu

Niezależnie od wymagań dotyczących maszyn i automatyzacji, zawsze staramy się wprowadzać rozwiązania optymalizujące Państwa projekty i przyspieszyć wprowadzenie produktów na rynek.

Elastyczne rozwiązania

Nasze szerokie portfolio spełni Państwa oczekiwania, od wtrysku wielokomponentowego po wtrysk LSR i nie tylko.