09/18/2023

Pierwszy w branży: Ekskluzywna prezentacja w pełni elektrycznej serii na targach Fakuma 2023

Po raz pierwszy w historii targów, stoisko Sumitomo (SHI) Demag na targach Fakuma 2023 (B1-1105) obejmuje całkowicie elektryczne maszyny. Firma prezentuje opcje z platformy IntElect dla procesorów każdej wielkości, działających w każdym sektorze produkcyjnym, wytwarzających każdy rodzaj aplikacji. Ze szczególnym naciskiem na automatyzację i LSR.

Czytaj więcej

10/06/2023

Podwójny zestaw LSR na targach Fakuma 2023

Wskazując na rosnący i dynamiczny rynek formowania ciekłego silikonu, dwa z ośmiu całkowicie elektrycznych eksponatów Sumitomo (SHI) Demag na targach Fakuma 2023 prezentują rozległą wiedzę firmy w zakresie przetwarzania LSR w dwóch bardzo zróżnicowanych sektorach - motoryzacyjnym i stomatologicznym.

Czytaj więcej

10/09/2023

Sumitomo (SHI) Demag rozwija koncepcje automatyzacji na targach Fakuma 2023

Wraz z coraz szybszym wzrostem produktywności, wszystkie osiem maszyn Sumitomo (SHI) Demag prezentowanych na targach Fakuma 2023 będzie wyposażonych w automatyzację. Trzy z nich będą prezentować autorską koncepcję SAM "Easy Automatyzacja".

Czytaj więcej

10/09/2023

Wprowadzenie activeMeltControl dla wszystkich nowych maszyn IntElect

Sumitomo (SHI) Demag rozwija cyfryzację, aby zwiększyć zrównoważony rozwój, wprowadzając activeMeltControl (aMC) dla swoich w pełni elektrycznych wtryskarek. Maszyny te, znane z wyjątkowej precyzji i wysokiej wydajności energetycznej, są liderem w dziedzinie zrównoważonego przetwarzania tworzyw sztucznych. Na targach Fakuma 2023 firma zaprezentuje nowe funkcje cyfrowe, które jeszcze bardziej wzmocnią jej zaangażowanie w zrównoważony rozwój, zgodnie z hasłem "Act! Zrównoważony rozwój".

Czytaj więcej

10/13/2023

Pomoc przetwórcom opakowań masowych w oszczędzaniu energii

Przeciwdziałając rosnącym kosztom materiałów, energii, pracy i kosztów operacyjnych, Sumitomo (SHI) Demag celowo koncentruje swoje wysiłki na wspieraniu producentów opakowań o szybkim cyklu, aby zoptymalizować wydajność, zwiększyć rentowność i osiągnąć swoje cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Ponieważ opakowania nienadające się do recyklingu mają zostać zakazane na rynku UE do 2030 r., nowy członek R-Cycle potwierdzi również, w jaki sposób opakowania In Mould Label (IML) spełniają przyszłe wymagania dotyczące możliwości recyklingu.

Czytaj więcej

10/16/2023

Szybkie formowanie końcówek pipet zaprezentowane na targach FAKUMA 2023

Innowacyjna technologia firmy Schöttli specjalizującej się w produkcji form wtryskowych, ergonomiczna, energooszczędna i zajmująca mało miejsca maszyna IntElect S 100 firmy Sumitomo (SHI) Demag oraz niezwykle szybki system odbioru opracowany przez firmę HEKUMA - szybkie rozwiązanie do produkcji końcówek do pipet - zostaną zaprezentowane międzynarodowej publiczności na stoisku firmy HEKUMA (hala A7, stoisko 7202) na targach FAKUMA we Friedrichshafen.

Czytaj więcej